Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش شیره انجیر درجه یک - شهدینا

بازار فروش شیره انجیر درجه یک

انجیر یکی از بهترین میوه های دنیا به حساب می آید، این میوه که در خانواده توت ها قرار دارد بلافاصله پس از چند روز چیده شدن از درخت دچار آسیب می شود به همین دلیل بسیاری از مناطق کشورمان از این میوه فرآورده های مختلفی تهیه می کنند تا بتوانند از خواص آن بهره مند شوند، یکی از فرآورده های این میوه، شیره انجیر است که دارای طرفداران زیادی است، بازار فروش شیره انجیر درجه یک از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

بازار فروش شیره انجیر درجه یک

میزان غلظت انواع شیره انجیر

میزان غلظت انواع شیره انجیر شیره انجیر جز شیره های بسیار خوشمره و لذیذ است که در هنگام تهیه و پخت باید به یکسری از نکات دقت کرد تا محصولی با غلظت مناسب را آماده کرد زیرا شیره ی انجیری که سفت باشد و یا بسیار شل باشد به سرعت آسیب خواهد دید و از لحاظ کیفیت نیز در سطح بسیار پایینی قرار خواهد گرفت.

برای تهیه یک شیره انجیر با غلظت مناسب باید ابتدا انجیرها را بشویید سپس آن ها را در دیگ ریخته و یک و نیم برابر حجم انجیرها درون دیگ آب بریزید و اجازه دهید آرام بپزند، پس از این که به خوبی پخته شدند باید این مایع را به خوبی به وسیله صافی، صاف کرد تا گوشت انجیر از آب آن جدا شود پس از این مرحله باید آب انجیر را حرارت دهیم تا شیره با غلظت مناسب به دست آید.

به طور کلی میزان غلظت یک شیره درجه یک انجیر باید در حدود هفتاد درصد باشد تا شیره نه سفت باشد و نه بسیار شل باشد این شیره از کیفیت بسیار خوب و بازار پسندی در نزد مردم برخوردار است.

توجه داشته باشید هر چه اجازه دهید آب شیره انجیر بیشتر بخار شود و حرارت در هنگام تهیه این محصول بیشتر باشد شیره ای غلیظ تر خواهید داشت پس همواره توجه داشته باشید شیره ای با غلظت مناسب را تهیه نمایید.

مرکز تولید شیره انجیر درجه یک

مرکز تولید شیره انجیر درجه یک مرکز تولید شیره انجیر درجه یک، انواع شیره خالص، طبیعی و با غلظت مناسب را تولید و در بازار عرضه می کند، این محصولات به دو روش سنتی و صنعتی تولید می شوند، محصولات صنعتی ما با استفاده از دستگاه های مکانیزه تولید می شوند و محصولات سنتی ما به صورت کاملا سنتی و باکیفیت عالی تولید و به فروش می رسند.

قیمت شیره انجیر بستگی به کیفیت آن دارد، به طور کلی هر چه این محصول خالص تر باشد و از مواد افزودنی در آن استفاده نشده باشد دارای کیفیت بهتر و در نتیجه دارای قیمت بالاتری می باشد.

برای خرید این محصولات می توانید همین الان از طریق سایت ما اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما