مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انبوه شیره انجیر عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید شیره انجیربازار فروش شیره انجیر عمده

کارخانه برتر می‌ کوشد که به تولید انبوه شیره انجیر عمده اقدام نماید و این روند را با استفاده از مواد اولیه منحصر به فرد به پیش برد. به این ترتیب است که می تواند شیره انجیر، باکیفیت مورد نظر که دارای طعم بی نظیری هستند را به دست مردم در اقصی نقاط کشورمان برساند. به طور کلی تمامی شیره انجیر های تولیدی بسیار مرغوب و مشتری پسند می باشند چون طعم و کیفیت خارق العاده ای دارند.

تولید انبوه شیره انجیر عمده

مراحل تولید شیره انجیر

مراحل تولید شیره انجیر شیره انجیر به دو روش صنعتی و سنتی تهیه می گردد. در روش سنتی انجیر های تازه را جمع آوری و از روی هم انباشته کردن انجیر ها در محل خاص نگهداری حاصل می شود و پس از تصفیه جزئی، بسته بندی می گردد. شیره انجیر به 2 روش تهیه می شود که به دلیل کالری شیره انجیر به مقدار زیاد به روش های مختلفی تولید می شود تا کالری هدر نرود.

شیره جوشاندن یا همان روش گرم کردن: در این روش انجیر ها را در یک دیگ ریخته و به اندازه حجم انگور ها آب درون دیگ ریخته و اجازه میدهیم انجیر ها حل گردد حرارت را به اندازه ای که شیره به غلظت بیاید ادامه میدهیم بعد اینکه شیره به قوام آمد حرارت را قطع کرده و از صافی عبور می دهیم.

تهیه شیره در حوضچه های سیمانی یا روش سرد: انجیر را در حوضچه به اندازه ۱ متر از بلندای زمین است می ریزیم. انجیر ها در اثر نیروی زمین فشار آورده و شیره از سوراخی که ته حوضچه است خارج شده و جمع اوری می گردد این حوضچه های سیمانی نیز به زبان محلی مدبسه می نامند و شیره ای که از این طریق به دست می آید شیره انجیر طبیعی می نامند.

بازار فروش شیره انجیر عمده

بازار فروش شیره انجیر عمده چند سالی می شود که بازار فروش شیره انجیر اعلا از رونق بالایی برخوردار می باشد که این امر موجب خواهد شد تا تمامی خریداران بتوانند به سهولت با پرداخت کردن مبلغی مطلوب به این اقلام دست پیدا کنند. در سال جاری بازار فروش این نوع از شیره داغ تر از سالهای قبل شده است که در نهایت باعث شده تا لیست قیمت نهایی این محصولات با کاهش شدیدی مواجه شود.

قیمت شیره انجیر را می توان از طریق فروشگاه مورد بررسی قرار داد زیرا به طور مستقیم قسمت محصولات از شرکت تولید به آن ها اعلام می شود که افراد با بررسی اطلاعات درج شده می توانند قیمت را بدانند. این شرکت با قیمتی استثنایی و با کیفیتی بی همتا به صورت حضوری و یا اینترنتی شیره را به صورت مستقیم به فروش می‌رساند تا مشتریان سراسر کشور بتوانند از مزایای این محصول بهرمند شوند.

مسعود میرخلف

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مسعود میرخلف

راه های ارتباطی:
  کارشناس فروش اول: 09129306196

  کارشناس فروش دوم: 09129306197

  شماره دفتر: 03132235956

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید