Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید انبوه شیره انجیر عمده - شهدینا

تولید انبوه شیره انجیر عمده

کارخانه برتر می‌ کوشد که به تولید انبوه شیره انجیر عمده اقدام نماید و این روند را با استفاده از مواد اولیه منحصر به فرد به پیش برد. به این ترتیب است که می تواند شیره انجیر، باکیفیت مورد نظر که دارای طعم بی نظیری هستند را به دست مردم در اقصی نقاط کشورمان برساند. به طور کلی تمامی شیره انجیر های تولیدی بسیار مرغوب و مشتری پسند می باشند چون طعم و کیفیت خارق العاده ای دارند.

تولید انبوه شیره انجیر عمده

مراحل تولید شیره انجیر

مراحل تولید شیره انجیر شیره انجیر به دو روش صنعتی و سنتی تهیه می گردد. در روش سنتی انجیر های تازه را جمع آوری و از روی هم انباشته کردن انجیر ها در محل خاص نگهداری حاصل می شود و پس از تصفیه جزئی، بسته بندی می گردد. شیره انجیر به 2 روش تهیه می شود که به دلیل کالری شیره انجیر به مقدار زیاد به روش های مختلفی تولید می شود تا کالری هدر نرود.

شیره جوشاندن یا همان روش گرم کردن: در این روش انجیر ها را در یک دیگ ریخته و به اندازه حجم انگور ها آب درون دیگ ریخته و اجازه میدهیم انجیر ها حل گردد حرارت را به اندازه ای که شیره به غلظت بیاید ادامه میدهیم بعد اینکه شیره به قوام آمد حرارت را قطع کرده و از صافی عبور می دهیم.

تهیه شیره در حوضچه های سیمانی یا روش سرد: انجیر را در حوضچه به اندازه ۱ متر از بلندای زمین است می ریزیم. انجیر ها در اثر نیروی زمین فشار آورده و شیره از سوراخی که ته حوضچه است خارج شده و جمع اوری می گردد این حوضچه های سیمانی نیز به زبان محلی مدبسه می نامند و شیره ای که از این طریق به دست می آید شیره انجیر طبیعی می نامند.

بازار فروش شیره انجیر عمده

بازار فروش شیره انجیر عمده چند سالی می شود که بازار فروش شیره انجیر اعلا از رونق بالایی برخوردار می باشد که این امر موجب خواهد شد تا تمامی خریداران بتوانند به سهولت با پرداخت کردن مبلغی مطلوب به این اقلام دست پیدا کنند. در سال جاری بازار فروش این نوع از شیره داغ تر از سالهای قبل شده است که در نهایت باعث شده تا لیست قیمت نهایی این محصولات با کاهش شدیدی مواجه شود.

قیمت شیره انجیر را می توان از طریق فروشگاه مورد بررسی قرار داد زیرا به طور مستقیم قسمت محصولات از شرکت تولید به آن ها اعلام می شود که افراد با بررسی اطلاعات درج شده می توانند قیمت را بدانند. این شرکت با قیمتی استثنایی و با کیفیتی بی همتا به صورت حضوری و یا اینترنتی شیره را به صورت مستقیم به فروش می‌رساند تا مشتریان سراسر کشور بتوانند از مزایای این محصول بهرمند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما