Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ارزان شیره خرما فله ای - شهدینا

خرید ارزان شیره خرما فله ای

شیره خرما از محصولاتی است که میتوانید روزانه هنگام صبحانه آن را به همراه ارده مصرف کنید و مقوی بدن و سلامت حافظه است که در بازار به دو صورت فله ای و یا بسته بندی درون ظروف عرضه میشود. شیره خرما فله ای مناسب افرادی است که به دنبال خرید ارزان و مناسب هستند، همچنین در این شیوه کیفیت آن نسبت به شیوه خرید به صورت بسته بندی بهتر است.

خرید ارزان شیره خرما فله ای

فرایند تولید شیره خرما محلی

فرایند تولید شیره خرما محلی شیره خرما به دو صورت سنتی و صنعتی تولید می‌شود که به شیره خرمایی که از روش سنتی حاصل می‌شود را شیره خرمای محلی میگویند.

در شیره خرمای محلی که شیره خرما اصل به حساب می‌اید ۱۵ درصد از خرما به صورت شیره در‌می اید.

تولید شیره خرمای محلی به دو شیوه انجام میپذیرد:

در روش تولید در دیگ هایی که بدون پوشش هستند هسته خرما را گرفته و خرما را در دیگ میریزند و اندازه وزن خرما آب به آن اضافه ‌میکنند.سپس ان را به حال خود میگذارند تا تا به جوش بیاید.بعد از آنکه جوش امد صافش میکنند و هرچی باقی ماند را دوباره اب اضافه میکنند و شیره بدست امده را برا غلیظ شدن دوباره حرارت میدهند این روش بیشتر در مناطق جنوبی مثل اهواز، خوزستان، بم و…استفاده می‌شود

روش دوم تولید به این صورت است که همه خرماها رو درون حوضچه‌های سیمانی میریزند تا کم کم این خرماها بر اثر فشاری که به یکدیگر می ‌اورند شیره شان خارج شود و این شیره از طریق سوراخی که داخل این حوضچه ها بکار رفته خارج میشود و آن را جمع اوری میکنند.

بازار فروش شیره خرما فله ای

بازار فروش شیره خرما فله ای بازار فروش شیره خرما فله ای با استقبال خوبی روبه رو شده است.خریدارانی که به دنبال خرید به صرفه و با قیمت مناسب هستند میتوانند این محصول را از عرضه کنندگان مستقیم آن تهیه کنند علت ارزان بودن خرید از این مراکز نبودن هیچکدام از واسطه گران است که در افزایش قیمت تاثیر دارند.تهران ار مناطقی است که شیره خرما به صورت فله ای بیشتر از مناطق دیگر در ان رواج دارد چون این روش با استقبال زیادی رو به رو شده است.

همین امر باعث ایجاد رقابت بین مراکز مختلف در این منطقه هست که هرکدام با معرفی محصول خود و ارائه کیفیت‌های محتلف سعی در فروش بیشتر نسبت به رقبای خود دارد.

البته فروش خرما به غیر از روش فله ای به صورت بسته بندی درون ظرف هم انجام میشود که روش فله ای به علت انکه هیچ مواد نگه دادنده ای ندارد نسبت به روش بسته بندی شده از کیفیت بالاتری برخوردار است و نوعی شیره خرما باکیفیت محسوب میشود.

برای خرید میتوانید به دو روش حضوری یا انلاین محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما