Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت فروش شیره خرما اصل بسته بندی - شهدینا

شرکت فروش شیره خرما اصل بسته بندی

شهرستان جهرم دارای خرما های متنوعی می باشد که در نتیجه می توان از آن ها شیره خرما خوبی تهیه کرد. شیره خرمای طبیعی جهرم از سطح کیفی بالایی برخوردارند و به سراسر نقاط کشور منتقل خواهند شد.

شرکت های فروش شیره خرما اصل در شهرستان جهرم با ارائه فراوان محصولات خود باعث تعدیل نیاز بازار می‌ شوند و افراد می توانند به راحتی آن ها را در هر نقطه از کشور تهیه نمایند.

شرکت فروش شیره خرما اصل بسته بندی

آشنایی با انواع شیره خرما اصل بسته بندی

آشنایی با انواع شیره خرما اصل بسته بندی

شیره خرمای طبیعی از خواص درمانی بسیاری برخوردار می باشد، این سری از محصولات همواره مورد استقبال متخصصین علم تغذیه قرار گرفته اند. مصرف آن ها برای کودکان و محصلان بسیار توصیه می‌ شود؛ چرا که می‌ تواند باعث رشد و عملکرد بهتر حافظه آن ها شود.

شیره خرما از مواد معدنی کثیری همچون پتاسیم، منیزیم، منگنز، روی، آهن و… غنی می باشد که همگی آن ها برای حفظ سلامت بدن بسیار موثر هستند. آهن موجود در این شیره می تواند باعث افزایش گلبول های قرمز خون شود در نتیجه از ابتلا به آنمی جلوگیری خواهد کرد.

علاوه بر این منبع غنی از پتاسیم است، پتاسیم به عنوان گشاد کننده عروق معرفی شده و می‌ تواند بسیاری از مشکلات قلبی و عروقی بدن را از بین ببرد. در شرایطی که از فشار خون بالا در رنج هستید، می توانید از شیره خرما برای تعادل فشار خون خود استفاده نمایید.

این نمونه شیره منبع غنی از خاصیت آنتی‌ اکسیدانی هستند، آنتی اکسیدان ها می‌ توانند رادیکال های آزاد بدن را که عامل اصلی ابتلا به سرطان اند، از بین ببرند. علاوه بر این منبع غنی از فیبر غذایی بوده که می تواند مشکلات مربوط به گوارش شما همچون یبوست را از بین ببرد. در واقع شیره خرما باعث نرم شدن مدفوع و حرکات بهتر سیستم گوارش خواهد شد.

از شیره خرما به عنوان تقویت‌ کننده سیستم ایمنی بدن یاد می‌ شود، بنابراین مصرف آن در فصول سرد سال برای جلوگیری از مشکلاتی همچون آنفولانزا و سرماخوردگی بسیار توصیه می شود.

اما درحال حاضر ما دارای انواع متنوعی از شیره خرما هستیم که از آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • شیره خرما پیارم
  • شیره خرما استعمران
  • شیره خرما بم
  • شیره خرما کبکاب
  • و….

مراحل تولید شیره خرما اصل به روش سنتی

مراحل تولید شیره خرما اصل به روش سنتی

شیره خرما محصولی طبیعی و مناسب برای تمامی مزاج ها می باشد که با مصرف آن می توانید بسیاری از مشکلات مربوط به سلامتی خود را از بین ببرید. شیره جزء مواد غذایی انرژی زایی بوده که با مصرف آن در وعده صبحانه می توانید انرژی خود را در طول روز به خوبی در بالاترین سطح خود حفظ نمایید.

در حال حاضر کشور ایران با نمونه های متنوعی از خرما مواجه است که با هر یک از این خرماها می‌ توان شیره خرما تهیه نمود. بنابراین غلظت و شیرینی شیره خرما کاملاً تحت تاثیر نمونه خرمای استفاده شده در آن می باشد. در بسیاری از مناطق کشور ایران در فرآیند تولید حلوا، به جای شکر از شیره خرما استفاده می نمایند‌ علاوه بر این خوردن شیر برنج با شیره و برف با شیره امری مرسوم می باشد.

برای تهیه شیره خرما روش های بسیار زیادی وجود دارد در روش سنتی ابتدا خرمای مناسبی تهیه می شود و در محل های خاصی برای یکدیگر اندازه و نگهداری می‌شوند، خرما ها را شسته و آن را به دو نیم تقسیم می کنند، هسته خرما را جدا کرده و سپس در داخل قابلمه مناسب به همراه آب، خرماها به مدت ۳۰ دقیقه در آب به خوبی به جوش می آیند، سپس قابلمه را به روی حرارت گاز قرار می‌ دهند و اجازه می‌ دهند تا آب به دمای جوش برسد پس از این کار به دمای جوش رسید، شعله گاز را کم کرده و اجازه می‌ دهند تا خرما به مدت ۵ دقیقه دیگر بجوشد و نرم شود.

پخت خرما تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که خرما کاملا نرم شود سپس قابلمه را از روی حرارت گاز بر می‌ دارند و اجازه می‌ دهند تا آن ها به مدت ۳۰ دقیقه دیگر در همان آب باقی بماند، سپس خرما را در داخل یک صافی می‌ ریزند و با کمک دست خرما را آرام‌ آرام فشار می‌دهند تا شیره خرما جدا شود، توجه داشته باشید که نباید گوشت و پوست خرما از صافی رد شود.

در مرحله بعد دو مرتبه شیره خرما را بر روی حرارت گاز قرار می دهند تا شیره بجوشد و غلیظ شود و شیره خرما تهیه شود، اما در صورتیکه در فرایند تولید شیره خرما از اصول استاندارد و بهداشتی رعایت نشود، رنگ شیره خرما شما در نهایت تیره خواهد شد و رنگ اصلی خود را از دست می دهد. از طرفی راندمان تولید پایین خواهد آمد و غلظت شیره کم تر خواهد شد، بنابراین توجه داشته باشید که حتماً شیره را از مراکز معتبر خریداری نمایید.

شیره خرما از خواص درمانی بسیار زیادی برخوردار می‌ باشد، این محصول سرشار از مواد معنی همچون آهن، منیزیم، روی، منگنز، پتاسیم و… می باشد که همگی آن ها برای حفظ سلامت بدن بسیار مهم هستند. پتاسیم موجود در آن به عنوان گشاد کننده عروق معرفی شده و می تواند بسیاری از مشکلات قلبی و عروقی را رفع نماید. از طرفی سرشار از فیبر غذایی است. فیبر موجود در شیره خرما مشکلات گوارشی همچون یبوست را از بین می برد.

توزیع کننده انواع شیره خرما اصل بسته بندی

توزیع کننده انواع شیره خرما اصل بسته بندی با توجه به مزایای درمانی بالای این سری از محصولات، بازار خرید شیره باکیفیت بسیار داغ بوده و افراد در اقصی نقاط کشور نسبت به خرید آن ها از خود رغبت نشان می دهند. در این زمینه مرکز عرضه شیره خرما بسته بندی، با کیفیت ترین محصولات را در قالب بسته بندی های ویژه ای در اختیار مشتریان قرار می‌ دهند و با ارائه پویای خود باعث تعدیل نیاز به بازار می شوند. با این وجود افراد می توانند با خیالی راحت در هر نقطه از کشور محصول خود را تهیه نمایند و خریدی به صرفه داشته باشند.

پخش مستقیم شیره خرما اصل بسته بندی

پخش مستقیم شیره خرما اصل بسته بندی در اقصی نقاط کشور افراد بسیاری به تهیه شیره خرما می‌ پردازند، با این وجود پخش کننده شیره خرما طبیعی تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با ارائه پویای خود باعث تعدیل نیاز بازار شود.

بسیاری از پخش کنندگان محصولات خود را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌ دهند، در این صورت افراد می‌ توانند در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابند و دست واسطه را از معامله حذف کنند که با این وجود خرید برای افراد به صرفه تر خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما