Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات بهترین شیره انگور شرکتی + قیمت خرید عالی - شهدینا

صادرات بهترین شیره انگور شرکتی + قیمت خرید عالی

یکی از بهترین راهکارها برای افزایش عرضه و سود حاصل از بهترین شیره انگور شرکتی، صادرات آن می باشد در این نوع عرضه امکان تلفات کمتری برای محصولات وجود دارد.

بهترین شیره انگور

معمولا در مراحل ‌برداشت و عرضه انواع میوه ها به خصوص میوه انگور، چیزی که برآورد شده است حدود ۳۰ درصد تلفات دارد، به عبارتی ساده تر می توان گفت که ۳۰ درصد از میوه های تولید سالانه تبدیل به ضایعات می شود که دلیل آن حمل و نقل و شرایط نگهداری می باشد.

در این زمینه حتی اگر تمام استانداردهای لازم برای نگهداری و حمل و نقل انگورها رعایت شود باز هم دچار درصد تلفات قابل توجهی می شوند که علت آن خصوصیات ساختاری انگور می باشد، این میزان تلفات در میوه هایی که میزان آب بیشتری دارند و نرم تر هستند مانند انگور نیز بیشتر است.

با توجه به این مشکلاتی که برای عرضه انواع انگور وجود دارد می توان انتظار داشت که تولید کنندگان و خریدارانی که در‌ زمینه صادرات این محصولات فعالیت می ‌کنند متضرر خواهند شد.

به همین دلیل اقداماتی را برای صادرات هر چه بهتر و بیشتر میوه انگور به صورت فرآوری شده در نظر گرفته اند، یکی از این اقدامات مراحل تولید شیره انگور شرکتی می باشد.

مزیتی که در شیره گیری میوه هایی همچون انگور وجود دارد این است که می توان از انواع انگورها با هر کیفیتی شیره تهیه کرد، معمولا باغداران میزان تلفات زیادی را در محصول سالانه خود دارند این ‌محصولات ضایعاتی، انگورهایی هستند که دچار‌ له شدگی می باشند یا به طور کلی کیفیت لازم‌ را برای عرضه به بازار ندارند.

از این رو شرکت های مختلف با خرید این محصولات هم از زیان های وارد شده به باغدار جلوگیری می‌ کنند و هم انگور مورد نیاز خود را برای شیره گیری، با قیمت بسیار مناسبی خریداری می کنند زیرا به دلیل این که محصول ضایعاتی باغدار بی کیفیت است بنابراین با قیمت ارزانی آن را در اختیار خریدار می‌ گذارد.

البته ذکر این نکته ضروری است که انگوری که به عنوان محصول نامرغوب به شرکت ها عرضه می شود بر اساس میزان کیفیت و تعرفه ای که دارد قیمت گذاری می شود.

بسیاری از انگورها کیفیت بسیار پایینی دارند اما بعضی دیگر فقط کمی ‌با محصول با کیفیت تفاوت دارند در هر صورت این انگورهای خریداری شده از باغات به صورت شیره انگور در می آیند و با کیفیت بسیار عالی عرضه می شوند.

انگوری که در شرکت های مختلف تبدیل به شیره انگور می شود نیز بعد از بررسی های لازم اجازه عرضه پیدا می ‌کند به صورتی که هر نوع انگور کرم خورده یا فاسد شده به عنوان محصول دور ریز بلا استفاده رها می شود پس در مرحله بعد و ‌در فرایند شیره گیری نیز فیلترهایی در نظر گرفته می شود.

همان طور که می دانید انواع انگور بعد از تبدیل شدن به شیره انگور، شرایط نگهداری و حمل و‌ نقل راحت تری دارد، مخصوصا در بحث صادرات که چالش ها و قوانین بسیاری پیش روی صادر کنندگان وجود دارد، از این رو شرکت های تجاری به صادرات انواع شیره انگور روی آورده اند و بخش عمده ای از صادرات انواع انگور به صورت شیره انگور می باشد.

در این روش ریسک تلفات انگور تا حدود بسیار زیادی پایین می آید و به دلیل رطوبت نا چیزی که در شیره انگور وجود دارد می توان آنها را در مدت زمان طولانی و در هر شرایطی نگهداری کرد این ویژگیها باعث شده است تا قابلیت ارسال به هر نقطه جهان ‌برای این‌ محصولات وجود داشته باشد.

علاوه بر مواردی که برای حمل و نقل راحت شیره انگور عنوان کردیم ،مزیت دیگر این نوع عرضه این است که در‌ هر فصلی می ‌توان شیره انگور مورد نظر را استفاده کرد زیرا همان طور‌ که گفتیم در بحث نگهداری از شیره انگور محدودیتی وجود ندارد و در صورت نگهداری و بسته بندی مناسب می توان آن را در هر زمانی استفاده نمود.

انگور تازه را فقط در همان فصلی که برداشت می شود می توان استفاده کرد و نگهداری طولانی مدت اکثر‌ میوه ها با کاهش کیفیت و فساد پذیری آنها همراه است که در نتیجه باعث ضررهای مختلف می شود.

بهترین شیره انگور

تولیدکننده شیره انگور + روش خرید

شرکت های تولید کننده انواع شیره انگور از انگورهای مختلف شیره انگورهای خوشمزه و با کیفیت تهیه ‌می‌ کنند اما وقتی ما در خصوص سود حاصل از این خرید و‌ فروش برای تولید کنندگان و خریداران صحبت می‌ کنیم چند پارامتر تاثیر گذار هستند، اول این که خریدار شیره انگور را از کجا و چگونه تهیه کند؟

پارامتر بعدی روش خرید آن می باشد زیرا همان ‌طور که ‌می دانید روشهای مختلفی برای خرید شیره انگور وجود دارد که پر طرفدار ترین روش، خرید به ‌صورت اینترنتی می باشد که البته در این‌ نوع روش بسیاری خریداران اعتماد نمی کنند.

دلیل آن وجود سایتهای غیر رسمی متعددی می باشد که راه اندازی شده اند اما با شناسایی و آگاهی از سایتها و ‌فروشگاه های فروش اینترنتی انواع شیره انگور سالم و بهداشتی می توان محصولاتی با کیفیت و مناسب خریداری نمود.

همان طور که در ابتدای مقاله عنوان کردیم برای تهیه شیره انگور، هزینه فراهم کردن مواد اولیه که شامل انگورهای مختلف می باشد پایین بوده و به فضا و تجهیزات زیادی هم نیاز ندارد از این‌ رو سود حاصل از آن می ‌تواند بسیار قابل قبول باشد.

در این ‌مورد توجه به زمان مورد نیاز برای شیره گیری از هر میوه ای متفاوت است و ‌در‌ واقع مهم ترین موضوع برای شیره گیری از میوه ها است، بعد از اتمام فرایند شیره گیری نوبت به بسته بندی محصولات می رسد که با توجه به روش ‌عرضه و ‌میزان سفارش بسته بندی های خاصی در نظر گرفته می شود.

شرکت تولیدی شهدینا با تولید با کیفیت ترین انواع شیره انگورهای مرغوب ایرانی، محصولات خود را مستقیما به بازار عرضه می کند، بنابراین می توان گفت مجموعه ما به صورت مستقیم بهترین شیره انگورهای تولید شده در مجموعه شهدینا را با قیمت پایه در اختیار خریداران محترم قرار می دهد، از این رو آماده خدمت رسانی در زمینه عرضه و فروش اینترنتی این محصولات به شما عزیزان می باشد، پس برای خرید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تولیدکننده شیره انگور + روش خرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما