مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشان شیره انجیر سنتی اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

بایدها و نبایدهای خرید شیره انجیر سنتی اعلابررسی کیفیت بهترین شیره انجیر سنتیتوزیع انبوه شیره انجیر سنتی اعلا

انجیر نوعی درخت است که میوه ای خوراکی دارد از میوه ی این درخت فر اورده های زیادی تهیه می کنند که از جمله ی ان ها شیره ی انجیر می باشد.

عصاره ی انجیر به دو روش صنعتی و سنتی تهیه می شود شیره انجیر سنتی پر طرف دار تر است و عمده فروشان شیره ی انگور سنتی اعلاء این محصول را در بازار عرضه می کنند.

عمده فروشان شیره انجیر سنتی اعلا

بایدها و نبایدهای خرید شیره انجیر سنتی اعلا

بایدها و نبایدهای خرید شیره انجیر سنتی اعلا هنگام خرید شیره ی انجیر باید به این نکته مهم توجه شود که با شیره ی درخت انجیر اشتباه گرفته نشود این دو شیر تفاوت‌های زیادی با یک دیگر دارند از جمله ی این تفاوت ها عبارت اند از:

شیره ی درخت انجیر سفید رنگ و بسیار چسبناک می باشد و از شاخه و برگ های درخت انجیر گرفته می شود خواص درمانی بسیاری دارد اما خوراکی نیست.

اما شیره ی انجیر را از خود میوه ی انجیر به روش های مختلف و طی فر آیندی تهیه و تولید می شود و یک ماده ی غذایی خوراکی و با ارزش غذایی بالا می باشد.

هم چنین هنگام خرید باید دقت کنیم که شیره ی انجیر را با شربت انجیر نیز اشتباه نگیریم این شربت به استفاده از میوه ی انجیر و یا شیره ی تهیه شده از ان درست می کنند.

انجیر سر شار از مواد معدنی و مغذی فراوانی است که برای سلامتی بدن و درمان برخی از بیماری ها مفید می باشد مواد اصلی تشکیل دهنده ی این ماده ی غذایی عبارت اند از:

انرژی، چربی، پروتئین، کربوهیدرات، کلسترول، قند، آب و فیبر هم چنین این ماده ی غذایی ارزش مند حاوی ویتامین ها ی A, E, D, K, C و ویتامین ها ی گروه B می باشد.

شیره ی انجیر هم چنین سر شار از مواد معدنی هم چون کلسیم، منیزیم، اهن، فسفر، پتاسیم، سدیم، روی، مس، منگنز و سلنیوم است که برای بدن و سلامتی بسیار مهم و ضروری اند.

بررسی کیفیت بهترین شیره انجیر سنتی

بررسی کیفیت بهترین شیره انجیر سنتی در بهترین شیره ی انجیر با کیفیت عواملی دست دارد که در با کیفیت بودن ان تاثیر دارد از جمله نوع انجیر استفاده شده در تولید شیره است که انجیر برخی از مناطق ایران برای تهیه ی شیره بسیار مناسب اند.

هم چنین انجیر استفاده شده در تهیه ی شیره ی انجیر باید حتما کاملا رسیده باشد و از انجیر های کال و خراب در تهیه ی شیره ی انجیر استفاده نشود تا شیره ی انجیر طعم و مزه ی خوبی داشته باشد.

حمل و نقل انجیر از محل بر داشت تا انبار های نگه داری نیز بسیار مهم است شست و شو و ضد عفونی کردن اصولی انحیر ها نیز در تهیه ی شیره ی انجیر با کیفیت بسیار تاثیر گذار است.

ابزار هایی که در تهیه و تولید شیره ی انجیر مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مهم اند تا با استفاده از آن ها عملیات و مراحل تهیه ی شیره از انجیر به درستی انجام شود.

پس از طی شدن مراحل عصاره گیری از انجیر برای تهیه ی شیره باید ان را تصفیه کنند و این کار به منظور بالا رفتن کیفیت و بهتر شدن طعم و رنگ شیره انجام می شود.

شیره ی انجیر مرغوب و با کیفیت که به روش های درست و اصولی تهیه شود مصرف به جا و به اندازه ی ان برای سلامت بدن و کمک به درمان برخی از بیماری ها بسیار مفید می باشد.

توزیع انبوه شیره انجیر سنتی اعلا

توزیع انبوه شیره انجیر سنتی اعلا توزیع انبوه شیره ی انجیر سنتی توسط فروشنده شیره انجیر در مراکز و فروش گاه های مواد غذایی مختلف کشود در سطح همه ی شهر ها انجام می شود.

برای خرید شیره انجیر می توان به فروش گاه ها ی مواد غذایی مطمئن مراجعه کرد تا محصولی با کیفیت تهیه و خریداری کرد شیره انجیر اعلا در فروش گاه های متعدد وجود دارد.

با توجه به شرایط نا متعادل بازار و نوسانات قیمت کالا ها و مواد غذایی مختلف قیمت شیره ی انجیر نیز ثابت نیست و دائما در حال تغییر و نوسان است.

مسعود میرخلف

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مسعود میرخلف

راه های ارتباطی:
  کارشناس فروش اول: 09129306196

  کارشناس فروش دوم: 09129306197

  شماره دفتر: 03132235956

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید