فروشگاه مرکزی شیره توت خالص فله

فروشگاه مرکزی شیره توت فله برای این که فروش بیشتری داشته باشد و متقاضی بیشتری جذب کند کافی است از شیره توت خالص و اعلا برای فروش استفاده کند تا بتواند رضایت متقاضیان را به کسب کنند و هم جنین برای این که شیره تازه و باکیفیت برای فروش داشته باشند کافی است محصولات مورد نیاز خود را از مراکز تولید تامین نماید که علاوه بر آن، سبب کاهش هزینه می شود که به صرفه افراد می باشد و در نتیجه اعتبار فروشگاه خود را افزایش می دهند.

فروشگاه مرکزی شیره توت خالص فله

آشنایی با انواع شیره توت خالص درجه یک

آشنایی با انواع شیره توت خالص درجه یک انواع شیره توت با کیفیت از چند لحاظ با هم متفاوت می باشد که یکی از آن، به خاطر نوع توت استفاده شده متفاوت می باشد که در این مورد، در طعم و مزه هیچ تفاوتی با هم ندارند و فقط از لحاظ نوع توت استفاده شده متفاوت می باشد.

انواع شیره توت عبارتند از:

  1. شیره توت سفید
  2. شیره توت سیاه

یکی دیگر از تفاوت های انواع شیره توت در نوع روش تهیه می باشد که به دور روش تهیه می شود و هر کدام از آن ها متفاوت می باشد و هم چنین از لحاظ ظاهری نیز با هم متفاوت می باشند.

انواع شیره توت با روش تولید متفاوت عبارتند از:

  1. شیره توت صنعتی
  2. شیره توت سنتی

شیره توت صنعتی به دلیل درجه حرارت بالا، سرعت بالا و زمان کم، تمام مواد مغذی خود را حفظ می کند و هیچ تغییری از لحاظ مواد مغذی با توت ندارد و بطبع خاصیت دارویی و درمانی فراوانی به خود اختصاص می دهد ولی شیره توت سنتی به دلایل حرارت زیاد و مدت زمان طولانی مقداری از مواد مغذی خود را از دست می دهد.

یکی دیگر از تفاوت این دو نوع شیره، در ظاهر می باشد که شیره توت صنعتی به دلیل حرارت بالا، رنگ تیره تری به خود اختصاص می دهد که این ویژگی نشان از غلظت بالا و در نتیجه ماندگاری زیاد محصول می باشد ولی شیره توت سنتی معمولا رنگ کم رنگ تری دارد که نشان از رقیق تر بودن و آماده نبود می باشد که بطبع ماندگاری آن نیز کاهش می یابد.

مراحل تولید شیره توت در منزل

مراحل تولید شیره توت در منزل اولین مرحله برای تولید شیره توت خالص در خانه، خرید توت مورد نیاز می باشد که بعد از آن، توت ها را کاملا شست و شو دهید تا از آلودگی و گرد و خاک پاک شود و اجازه دهید توت ها خشک شوند.

سپس توت ها را درون قابلمه بزرگ بریزید و هم وزن آن ها، آب به توت اضافه کنید و حرارت زیر قابلمه را کم کنید تا به آرامی جوش بیاید و هم زمان توت ها نیز به شوند که این عمل حدود چندین ساعت تولید می کشد و تا زمانی ادامه دهید که توت های درون قابلمه کاملا به شده باشد و توت درشت در آن وجود نداشته باشد و برای سرعت بخشیدن به کار، توت ها را با کف گیر زیرورو کنید تا همه توت ها با هم له شوند.

زمانی که توت ها له شدند آن ها را از صافی که سوراخ کوچک دارد عبور دهید تا شیره ها از آن عبور کند و هیچ تکه ای از توت عبور نکند و اجازه دهید سرد شود سپس با دست توت ها را فشار دهید تا تمام شیره آن از صافی عبور کند.

زمانی که عملیات آب گیری تمام شد، شیره های تهیه شده را درون قابلمه بریزید و روی حرارت کم قرار دهید تا به آرامی جوش بخورد و آب های اضافی آن از بین رود و شیره غلیظ باقی بماند که سپس بعد از سرد شدن، آن ها را در ظرف مخصوص بریزید تا از ورود هوا جلوگیری کند و سبب ماندگاری شود.

پخش کننده بهترین شیره توت خالص فله

پخش کننده بهترین شیره توت خالص فله پخش کننده بهترین شیره توت خالص برای راحتی افراد و خرید راحت متقاضیان، محصولات را به تمام مراکز خرید و بازار فروش عرضه می کنند تا افراد از نزدیک ترین مکان نیاز خود را تامین نمایند و از فواید آن بهره مند شوند که علاوه بر آن، از بهترین شیره به صورت عمده و بسته بندی های بهداشتی برای عرضه استفاده می کند.

پخش کنندگان، انواع شیره توت با بسته بندی های مختلف و وزن های متفاوت را توسط بزرگ ترین و جامع ترین مرکز پخش شیره اینترنتی و آنلاین به بازار ارسال می کنند و این مراکز در دسترس افراد می باشد تا در مواقع نیاز به راحتی خرید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما