مشاوره و سفارش

شیره انگور

این شیره اغلب به صورت خانگی یا توسط باغ داران کشور تهیه و تولید می شود، که پس از تهیه به کارخانجات و برای فروش به شهر ها توزیع می شود. در سال های اخیر با پیشرفت در زمینه میوه جات و آب رسانی به اغلب باغ ها و مزارع کشور، سبب پیشرفت کیفیت میوه ها شد، که همین موضوع سبب فروش بهتر و صادرات شیره انگور نیز شد. در حال حاضر شیره انگور صادراتی توسط کارخانجات صادرات و از طریق وبسایت ها به فروش می رسد.

شیره خرما

فروشندگان شیره خرمای بریم محصولات تولیدی را از یک طرف در بازار های مختلف کشور به فروش می رسانند که مشتریان عمده و مصرف کنندگان می توانند این محصول را در شهر خود خریداری نمایند و از طرف دیگر آن ها را به واسطه سایت های اینترنتی با حذف واسطه گران و به صورت مستقیم به فروش می رسانند که خریداران عمده بدون صرف وقت زیاد می توانند محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند.

شیره توت

توت جز میوه های تابستانی بوده که در رنگ سبز و زرد و قرمز موجود می باشد. میزان شیره موجود در این دانه بسیار بالا بوده و به همین دلیل برای تولید فرآورده های مختلف چون شیره استفاده می شود. این ماده دارای رنگ های روشن و تیره بوده که به رنگ طبیعی میوه بستگی دارد. تولید کننده با تولید شیره توت سنتی با بهترین و مرغوب ترین میوه ها توانسته سطح کیفی این ماده را افزایش دهد و بتواند بازار فروش را در دست بگیرد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه شهدینا، از اسفند ۹۵ با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره در بسته بندی مختلف آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه

مسعود میرخلف

Call Now Buttonتماس بگیرید