بازار فروش شیره خرما غلیظ فله

خرما یا رطب میوه ی درخت نخل می باشد که شامل سه قسمت هسته ی سخت گوشته و پوسته ی نازم می باشد شیره ی خرما عصاره ی گرفته شده از گوشته ی خرما ی رسیده می باشد.

بازار فروش شیره خرما فله ای بسیار پر رونق است و این ماده ی غذایی پر خاصیت و بسیار خوش طعم طرف داران زیادی دارد و از ان به عنوان یک وعده ی غذایی کانل می توان استفاده کرد.

بازار فروش شیره خرما غلیظ فله

آشنایی با خواص درمانی شیره خرما در طب سنتی

آشنایی با خواص درمانی شیره خرما در طب سنتی شیره ی خرما سر شار از مواد مغذی و معدنی فراوانی از جمله انواع مختلف ویتامین ها، اهن، پروتئین، پتاسیم، فیبر غذایی، کلسیم، مس، منیزیوم، منگنز، سلنیوم و روی است که برای بدن اهمیت فراوانی دارند.

شیره ی خرما خواص و فواید بسیاری برای سلامتی بدن و درمان بیماری ها دارد از جمله تامین انرژی بدن و افزایش قدرت یاد گیری کودکان هم چنین سر شار از اهن و اسید فولیک بوده و از کم خونی جلو گیری می کند.

شیره ی خرما حاوی مقدار زیادی فیبر است که یک ملین بوده که یبوست را درمان می کند و عمل کرد دست گاه گوارش را بهبود می بخشد و باکتری های موجود در دست گاه گوارش را افزایش می دهد.

فولات موجود در شیره ی خرما بسیار خون ساز و برای زنان بار دار مفید نی باشد و به درمان کم خونی کمک می کند و مصرف متعادل شیره ی خرما صورت را چاقی کند.

وجود ویتانین های گروه ب در خرما و شیره ی ان برای تعادل اعصاب و رفع ضعف و خستگی بسیار نفید است و منیزیم و فسفر موجود در ان سلول های عصبی را سر زنده نگه می دارد.

مصرف به اندازه ی شیره ی خرما قوای جنسی را تقویت و باعث استقامت افزایش استقامت جنسی می شود کلسیم و منیزیم موجود در شیره خرما باعث تقویت و استحکام استخوان ها می شود.

یکی دیگر از خواص شیره ی خرما ضد التهاب بودن ان است که برای بیما ی های ارتروز و التهاب مفاصل مفید است و درد مفاصل و درد های روما تیسمی را تسکین می دهد.

راهنمای خرید شیره خرما غلیظ فله

راهنمای خرید شیره خرما غلیظ فله برای تهیه و خرید شیره خرما ی غلیظ باید به ویژگی هایی توجه کرد که نشان دهنده ی اصل و یا تقلبی بودن ان است البته تشخیص این دو کار اسانی نیست و به مهارت نیاز دارد.

از جمله ی این ویژگی ها رنگ شیره ی خرما می باشد که معمولا تیره است البته بیش تر به نوع خرما یی بستگی دارد که در تولید شیره ی خرما به کار رفته است.

از دیگر ویژگی های شیره خرما ی اصل طعم و مزه ی ان می باشد که که شیره اگر مرغوب و با کیفیت باشد طعم خرما را در خود حفظ کرده است و هنگان خوردن مزه ی خرما حس می شود و شیرین مزه است.

ویژگی دیگر شیره ی خرما غلظت ان است که در واقع نه آن قدر رقیق است که سر ریز شود و نه زیاد غلیظ است در واقع غلظت ان تقریبا همانند غلظت عسل است.

هم چنین ویژگی دیگر شیره ی خرما ی اصل شفاف بودن ان است و این به دلیل استفاده از خاک شیره در تهیه و تولید شیره ی خرما می باشد.

قیمت کلی شیره خرما غلیظ فله

قیمت کلی شیره خرما غلیظ فله شیره خرما غلیظ در مراکز فروش گاه های مواد غذایی به صورت بسته بندی های شرکتی و به صورت فله ای موجود است که می توان هر کدام از ان ها را با قیمت تعیین شده خریداری کرد.

قیمت شیره خرما با توجه به نوسانات بازار مواد غذایی ثابت نیست اما عوامل دیگری در تعیین قیمت ان تاثیر گذار است از جمله نوع خرما ی استفاده شده در تهیه ی شیره و کیفیت محصول.

برای تهیه و خرید شیره ی خرما می توان از سایت های مطمئن و قابل اطمینان که کارشان تایید شده است نیز محصول مورد نظر را سفارش داد و از ان استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما