Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید شیره خرما فله + بهترین قیمت - شهدینا

خرید شیره خرما فله + بهترین قیمت

شیره خرما فله، یکی از مفیدترین و خوشمزه ترین مشتقات خرما است که حاوی کربوهیدرات ها و ویتامین های مفید می باشد و مصرف آن برای سلامتی بدن توصیه می شود.

شیره خرما فله

شیره خرما فله برای یک میان وعده سالم و شیرین از مرغوب ترین انواع خرما تولید شده است و به صورت مستقیم یا با پنکیک، بیسکویت و نان در میان وعده میل می شود.

شیره خرما از گذشته تا به امروز نسبت به سایر خوراکی های این چنینی متمایز بوده، زیرا طعمی مطبوع و سبک دارد و برای بسیاری از مواقع مناسب است.

شیره خرما سنتی که طبعی گرم دارد، با خرماهای شیرین نیز تهیه می شود که هر کس طبق ذائقه خود می تواند نوع شکر دار و بدون شکر آن را انتخاب و میل کند.

لازم است بدانید در صورت مصرف متعادل روزانه شیره خرما، میزان انرژی کافی را به فرد انتقال می دهد و در صورت نیاز خستگی را نیز برطرف می نماید.

شیره خرما فله

مشخصات شیره خرما فله

شیره خرما فله، تقریباً در خانه اکثر ایرانی ها موجود است، زیرا یکی از مهم ترین مواد غذایی ضروری در هر آشپزخانه به حساب می آید که فواید زیر را دارد:

شیره خرما برای بیماران ریوی و تنفسی بسیار عالی است و از تشدید آسم جلوگیری می کند.

همچنین شیره خرما به خلاص شدن فرد از آکنه، پسوریازیس و اگزما کمک می کند.

شیره خرما اصل استخوانها را قوی می کند و درد مفاصل را بهبود می بخشد.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده شیره خرما در بسته بندیهای پلمپ با لیبل استاندارد در سطح کشور به فروش می رسد.

مشخصات شیره خرما فله

خرید شیره خرما فله

در زمان خرید شیره خرما فله حتما باید به نوع بسته بندی و نحوه نگهداری آن دقت نمایید تا پلمپ و در مکانهای بسیار خنک نگهداری شده باشند.

در صورتی که مشاهده کردید شیره خرما در محیط نم دار و یا زیر نور مستقیم خورشید نگهداری شده است برای خرید توصیه نمی شود زیرا امکان فاسد شدن آن زیاد است.

لازم است در هنگام سفارش شیره خرما فله به موارد زیر دقت کنید تا دقیقا روی جلد درج شده باشند:

  • نام برند تولید کننده شیره خرما
  • تاریخ تولید و تاریخ انقضا شیره خرما
  • نشان استاندارد وزارت بهداشت
  • ترکیبات به کار رفته در شیره خرما

خرید شیره خرما فله

قیمت شیره خرما فله + خرید و فروش

قیمت شیره خرما فله با توجه به کیفیت مواد تشکیل دهنده آن و همچنین وزن شیره خرما متغیر است.

لازم است بدانید هر چقدر خرمای به کار رفته در شیره خرما مرغوب تر و بیشتر باشد طبیعتا گرانتر خواهد بود.

توزیع کنندگان شیره خرما را نیز به مقدار عمده و با روش اینترنتی نیز ثبت خرید می نمایند و در شرایط خاص به دست مشتری می رسانند.

توصیه می شود اگر برای شما خریداران محترم در زمان سفارش مشکلی ایجاد شد از طریق شماره های نوشته شده در زیر، با ما تماس بگیرید و شیره خرمای مد نظر خود را تهیه نمایید.

قیمت شیره خرما فله + خرید و فروش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما