Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 33 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 33 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خط تولید شیره توت صنعتی درجه یک اصفهان - شهدینا

خط تولید شیره توت صنعتی درجه یک اصفهان

همانطور که می دانید در سال های اخیر خط تولید شیره های خوراکی در سراسر کشور افزایش یافته است، از جمله کارخانه تولید شیره توت صنعتی درجه یک اصفهان که هر ساله محصولات خود را در حجم انبوه تولید و ابتدا برای تامین نیاز بازار داخلی و سپس تامین نیاز بازار خارجی، محصولات مرغوب و درجه یک را صادر می نماید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

لذا کارخانه مورد نظر سعی دارد در هنگام ترکیبات اعمال شده، درصدهای مناسبی را برای هر یک از مواد به کار رفته در تولید شیره های خوراکی خوشمزه تعیین کند و برای تولید بهترین شیره ها از میوه های مرغوب استفاده  می نمايد.

تهیه شیره از میوه ها، یکی از روش های عالی برای نگهداری طولانی مدت میوه هایی همچون توت، انگور، انجیر و غیره می باشد به گونه ای که تمام خواص و فواید محصول حفظ گشته و در طول سال استفاده از آن ها برای تمامی افراد ممکن گردد.

لازم به ذکر است که شیره همواره در حجم عمده به تولید می رسد لذا تهیه حجم کم مانند شیره توت یک کیلویی از این مجموعه امکان پذیر نمی باشد چرا که کارخانجات تولیدی شیره های خوراکی، تولیدات خود را به صوت مستقیم و با حجم بالا به متقاضیان مربوطه ارائه می نمایند.

برای میوه توت، شیره یک روش عالی برای مصرف همه روزه در طول سال می باشد به گونه ای که تولیدات فرآورده های این میوه و غیره در طول سال به عالی ترین شکل انجام گرفته و تامین نیازهای داخلی کشور با این امر صورت می پذیرد، تمامی این موارد با انجام شیره کردن میوه های طبیعی انجام می شود که مراحلی متناوب و نسبتا سختی را دارد.

تولید شیره توت

لازم به ذکر است بدانید علاوه بر کارخانه تولید شیره توت باکیفیت، تولیدکنندگان خوراکی های صنعتی‌ نظیر، کیک و کلوچه نیز از شیره میوه بهترین بهره را می گیرند چرا که از این محصول همواره به عنوان یک طعم دهنده لذیذ و خوشمزه برای محصولات خود استفاده کرده و تولیدات خود را به بهترین روش عرضه می دارند.

طبیعتا در مراحل تولید این محصول باید اقداماتی به صورت مرحله به مرحله صورت بپذیرد تا نتیجه مورد نظر را به دست آورد، لذا کارخانه شیره توت با آگاهی از این‌ امر، سعی دارد با روش های جدید و منحصر به فردی که بخشی از ارائه خود تولیدکنندگان بوده است، سعی در کاهش دادن زمان تولید و مراحل مذکور را دارد.

در واقع با کاهش این مورد می توان حجم تولیدات را در یک روز افزایش داده و سود بسیاری از طریق هزینه کاهش یافته و تولید افزایش یافته به دست آورد، همچنین در مرحله اول تولید کنندگان سعی دارند بهترین توت داخلی را انتخاب و تهیه کرده تا در نتایج توليدات خود بتوانند همت عالی را بیانگر باشند.

نتیجه کار تنها با توجه به کیفیت توت حاصل نمی شود بلکه مراحلی که توسط تجهيزات مربوطه به سرانجام می رسد نیز در این موفقیت نقش دارد و طبعا بهترین کیفیت را برای تولیدکنندگان رقم می زند، لذا تجهيزات مورد استفاده برای هر برندی متفاوت است چون برخی از برندهای تولیدی این محصول حدودا سه یا چهار نوع میوه را برای تولید سه شیره و چهار شیره به کار می برند که متناسب با آن ها از تجهیزات و دستگاه‌ های مربوطه استفاده می کنند.

برخی دیگر نیز با توجه به تفاسیر یادشده، از جدیدترین نوع دستگاه ها که از تکنولوژی جدید بهره مند می باشد، استفاده کرده و کار خود را پیشرفته تر و حرفه ای تر پیش می برند.

در کارخانجات از دستگاه ها برای موارد زیر استفاده می شوند:

  • برای شستشوی میوه و خشک کردن آن ها
  • حرارت دهی به صورت بخار یا مستقیم
  • دیگ های برقی با ظرفیت های متعدد برای پخت و فشرده سازی
  • در نهایت دستگاه های بسیاری از نظر تعداد برای بسته بندی در ظروف مختلف و ارائه به بازار لازم و ضروری است.

در صورت نداشتن یکی از موارد یا نقص در کارکرد آن ها می تواند به طور کلی باعث توقف تولیدات مزبور گردد و یا در کاهش کیفیت محصول نهایی موثر باشد.

تولید شیره توت

شیره توت ارگانیک

طبیعتا به میزان غلظت این محصول در کارخانجات تولیدی شیره توت ارگانیک اصفهان توجه ویژه ای می شود تا دارای میزان طبیعی باشد که توسط حرارت دهی در مراحل پایانی کار صورت می گیرد.

توت های مرغوب با داشتن طعم لذیذ و به اصطلاح گوشت آبدار می توانند در ایجاد حجم بالای شیره توت به نفع تولیدکنندگان باشند زیرا حجمی از توت که منجر به تولید یک کیلوگرم  شیره می گردد، با استفاده از توت تازه و آبدار می تواند از میزان یک کیلویی نیز فراتر رود که در افزایش سودآوری برای تولیدکنندگان مزیتی فوق العاده دارد.

این محصول صرفا در بسته بندی های شیشه ای در بازار داخلی و برای فروشگاه ها عرضه می شود اما برای صادرات نیز در بسته بندی های پلاستیکی در نظر گزفته شده اند که علت این امر میکروب زدایی عالی و سریعی می باشد که قبل از انتقال مواد به داخل ظروف انجام می پذیرد.

در واقع نگهداری عالی شیره توت در داخل این جنس از ظروف مورد تجربه واقع شده و بیشتر تولیدکنندگان طبق تجارب و استانداردهای موجود در تولید این محصول، نهایت استفاده را از این نوع ظروف می برند.

لازم به ذکر است که برخی از تولیدکنندگان شیره توت در تولید ظروف موردنظر، خود به تنهایی نقش داشته و هزینه تولید این ظروف را نیز متحمل می گردند که در مقایسه با هزینه خرید بسیار به صرفه تر و سودمندتر می باشد.

شرکت های فروش شیره توت طبعا محصولات مورد نظر را در حجم عمده به صورت مستقیم عرضه می کنند، برندهای معروف و درجه یک شیره توت با ارائه مراکز فروش در شهرهای مختلف کشور، در عرضه مستقیم محصول نقش عالی را ایفا کرده و منجر به کاهش قیمت بالای محصولات که نتیجه واسطه گری است، می شوند.

قیمت شیره های خوراکی طبعا سال به سال در حال تغییر است، میوه های تازه با توجه به اینکه از ارز نیمایی بهره مند نیستند و همواره با نرخ آزاد، بذرکاری و آبیاری آنان انجام می شود در افزایش قیمت سالیانه نقش فراوانی دارند، با این حال ارتقای میزان قیمت در قیمت گذاری شیره ها نیز تاثیرگذار بوده و خواهد بود.

ناگفته نماند، بهترین روش در خرید محصولات خوراکی که تاثیر زیادی در سلامتی دارند، اطمینان از کیفیت و حجم به صرفه آن ها می باشد.

مجموعه ما با عرضه عمده شیره توت به سراسر کشور و حتی سراسر جهان، شرایطی را دارا است که خریداران عمده با اطلاع از آن ها می توانند فرضیه سودسازی خود را متصور شوند لذا جهت آگاهی از شرایط فروش، قیمت و سایر اطلاعاتی که در سال های اخیر برای خرید و فروش شیره در نظر گرفته شده است، بهتر است ارتباط گیری را با مشاوران فروش در اسرع وقت داشته باشید.

شیره توت ارگانیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما