Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شیره توت سیاه ارگانیک برای صادرات به کشورهای متعدد - شهدینا

شیره توت سیاه ارگانیک برای صادرات به کشورهای متعدد

به منظور آنکه شیره توت سیاه را بتوان به کشورهای مختلف دنیا صادرات کرد، باید از مواد اولیه ارگانیک بهره گرفت. زیرا از نظر سلامت در سطح بهتری قرار دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شرکت های ایرانی که در راستای تولید و عرضه شیره توت فعالیت دارند، همیشه به بازار دیگر کشورها نیز اهمیت می دهند. به این ترتیب می توانند فروش خود را گسترش داده و در کشورهای دیگر نیز فعالیت داشته باشند. اما بی تردید باید شیره ای را تولید کرده که بتواند در میان کشورهای مختلف به خوبی ظاهر شده و مزیت های رقابتی آن در جذب مشتری کمک زیادی کند. لذا باید نیاز خریداران خارجی را در نظر گرفته و با توجه به آن محصول مد نظر را تولید نمود.

شیره توت سیاه

شیره توت سیاه ارگانیک

یکی از مشخصه ها و مزیت هایی که می تواند در افزایش صادرات شیره توت سیاه موثر واقع شود، تولید آن به صورت ارگانیک است. زیرا امروزه توجه به محصولات کاملا ارگانیک و درجه یک بیشتر بوده و وقتی استانداردهای لازم را در خود داشته باشند، از سوی افراد مختلف مطلوب خواهند بود. از مهمترین مزیت هایی شیره توت ارگانیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طبیعی بودن
  • داشتن سطح سلامتی بهتر
  • عدم حضور مواد شیمیایی در آنها
  • تاثیر بیشتر بر روی سلامتی بدن
  • بهره گیری از این شیره برای سنین مختلف
  • یک صبحانه کامل
  • توصیه برای مصرف سنین مختلف
  • شیرینی طبیعی و بدون قند

شیره توت سیاه

صادرات شیره توت به ترکیه

از آنجا که کشورهای مختلفی در دنیا هستند که شیره توت را با کیفیت مطلوب از تولید کننده ها تقاضا کرده، بی تردید شرایط برای صادرات فراهم می باشد. لذا این شیره و دیگر شیره های خورکی را شرکت های ایرانی می توانند به سراسر دنیا عرضه دارند. ترکیه یکی از بهترین کشورها برای صادرات انواع شیره توت بوده و سبب شده تولیدی های ایرانی حساب ویژه بر روی بازار آن باز کند. لذا هر ساله حجم زیادی از تولیدات در آنها ارائه شده و فروش خوبی دارند.

منبع: بازار شیرجات ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما