مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع شیره انجیر طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شیره انجیر و خواص آنهابازار فروش شیره انجیر طبیعی

در دنیای صنعت غذایی امروز میوه های بسیاری وجود دارد که از آن شیره های طبیعی نیز گرفته می شود که یکی از آن ها به نام شیره انجیر طبیعی به شهرت فراوانی دسته یافته است. این شیره طبیعی، علاوه بر طعم و مزه فوق العاده ارزش غذایی بالایی نیز دارد و مصرف آن به وفور صورت می گیرد. به همین خاطر، قیمت انواع شیره انجیر طبیعی بنا به زمان و شرایط تولید مرتب تغییر می کند.

قیمت انواع شیره انجیر طبیعی

انواع شیره انجیر و خواص آنها

انواع شیره انجیر و خواص آنها در صورتی که برای سلامتی خود از شیره انجیر استفاده می کنید. آیا از انواع شیره انجیر و خواص آنها مطلع هستید؟ این اطلاعات را از فروشنده ها می توانید، پرس و جو کنید و یا همراه ما باشید تا شما را با انواع شیره انجیر و خواص آنها بیشتر آشنا کنیم.

  • یکی از انواع شیره انجیر، شیره انجیر کوهی می باشد که از انجیر کوهی تهیه می شود و طبع بسیار گرمی دارد و با مصرف آن کالری و انرژی زیادی به بدن منتقل می شود.
  • در نوع دیگر شیره انجیر به شیره انجیر سبز می توان اشاره کرد که از انجیر سبز تهیه می شود. در این نوع شیره نیز ویتامین های بسیار زیاد و گوناگونی وجود دارد که با مصرف آن کمبود ویتامین های بدن جبران می شود.
  • یکی دیگر از خواص شیره انجیر، از بین بردن عفونت های درون بدن می باشد. در صورتی که کبد و یا معده شما دچار عفونت و ویروس شده باشد، با مصرف این نوع شیره، تمام عفونت و باکتری های کبد و معده پاک می شود.
  • در شیره خواص معجزه آسای دیگری نیز وجود دارد.

بازار فروش شیره انجیر طبیعی

بازار فروش شیره انجیر طبیعی اگر به دنبال خرید شیره انجیر اصل هستید. ما به شما پیشنهاد می دهیم، سری به بازار فروش شیره انجیر طبیعی بزنید. در این بازار فروشنده های زیادی هستند که شیره انجیر خالص را به صورت عمده تهیه و با قیمتی مناسب به فروش می رسانند. در صورتی که از این بازار خریداری کنید، فرشنده ها در شیره انجیر اصل و قیمت آن به شما اطمینان خاطر خواهند داد.

علاوه بر آن که تمام محصولات آن ها دارای تضمین کیفیت می باشد که با علامت استاندارد و مجوز بهداشت نشان داده شده است. در بازار فروش شیره انجیر طبیعی، شیره به دو شکل باز و یا بسته بندی عرضه می شود. در صورتی که شیره را کیلویی تهیه می کنید از بهداشتی و تازه بودن آن مطمئن شوید و در صورتی که شیره را بسته بندی خریداری می کنید به تاریخ تولید و مدت زمان آن دقت کافی را داشته باشید.

مسعود میرخلف

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مسعود میرخلف

راه های ارتباطی:
  شماره تماس: 03132235956

  شماره تماس: 09132016385

  شماره تماس: 09910579236

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید