Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 53 in /home/zotluyqv/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز شیره سیب درختی - مرکز خريد و فروش انواع شیره | شیره ها

قیمت روز شیره سیب درختی

شیره سیب درختی با توجه به کیفیت مواد اولیه ای که از آن تولید شده و دلایل دیگری که در ادامه مطلب بیان خواهد شد، متغییر بوده و شما برای دانستن قیمت روز می توانید به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید.

شما تا بحال از خواص بسیار زیاد سیب شنیده اید، که برای سلامتی در طب سنتی بیان شده که روزانه یک دانه سیب را مصرف کنید همان گونه که سیب دارای خواص بسیار زیادی می باشد شیره سیب درختی نیز دارای خواص بسیار زیاد و منحصر به فردی است که استفاده از این نوع شیره نیز برای سلامتی بسیار مفید خواهد بود. افراد زیادی از خواص درمانی و پیشگیری از بیماری این نوع معجون اطلاع چندانی ندارند و از آن نیز در سبد غذایی خود استفاده نمی کنند. اما به شما توصیه می کنیم که این مطلب را بخوانید و با دانستن خواص درمانی آن، این معجون را خریداری و مصرف کنید.

قیمت روز شیره سیب درختی

 1. قیمت سیب در بازار
 2. نوع سیب
 3. کیفیت سیب
 4. نوع بسته بندی
 5. برند شرکت سازنده

قیمت نهایی بدست آوردن شیره سیب درختی به دلایلی که در بالا گفته شد متغییر بوده به عنوان مثال سیب های که برای گرفتن شیره با کیفیت استفاده می شود نیز باید دارای کیفیت بالای باشد تا بتوان یک شیره سیب مرغوب و با کیفیت را به دست آورد. طریقه تولید آن که به روش صنعتی و بدون دخالت درست است نیز یکی از عوامل دیگری است که می تواند بر روی قیمت آن تاثیر بگذارد، چون کاملا طبق استانداردهای بهداشت تهیه و تولید شده است و شما هنگامی که می خواهید شیره سیب درختی مرغوب را تهیه کنید این عامل بر قیمت آن موثر است. شاید قیمت کالای مرغوب نسبت به کالای غیر مرغوب بالاتر باشد اما می دانید که محصول با کیفیت و بدون هیچ گونه افزودنی خریداری کرده اید.

قیمت مرغوب ترین شیره سیب

 1. آذربایجان غربی
 2. آذربایجان شرقی
 3. تهران
 4. خراسان رضوی
 5. همدان
 6. بروجرد
 7. فارس
 8. گلستان
 9. مازندران

همانطور که قبلا گفته شد برای این که شیره سیب درختی با کیفیت را بتوانیم تولید کنیم باید شرکت های تولید کننده شیره سیب از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده کنند به همین منظور کشور ایران به دلیل آب و هوای چهار فصلی که دارد در بعضی از شهرها مناسب برای پرورش و کشت درخت سیب مناسب می باشد به همین دلیل باغ های سیب با کیفیت بالا در این شهرها به وجود آمده اند، و شرکت ها از همان ابتدای تولید مواد اولیه با کیفیت خود را خریداری کرده و سپس شیره سیب را تولید می کنند. به دلیل این که در تولید این نوع شیره از مواد اولیه مرغوب استفاده شده در نتیجه قیمت نهایی نیز بیشتر می شود این شرکت ها از تفاله سیب نیز برای مصارف دیگری نیز مانند تهیه سرکه استفاده می کنند.

تهیه شیره سیب تازه

 • تهیه سیب با کیفیت
 • شستشو درست و بهداشتی سیب
 • عصاره گیری
 • فیلترینگ
 • حرارت دادن
 • بسته بندی کردن

برای این که در کارخانه بتوانند شیره سیب درختی تازه و مناسب میل مشتری که خاصیت درمانی و پیشگیری از بیماری خود را با وجود خاصیت های که درون آن می باشد حفظ کند باید طبق مراحلی که در بالا گفته شد تهیه و تولید گردد به این صورت که ابتدا آن ها را به درستی شستشو می دهند و سپس آب آن ها را گرفته و حرارت می دهند تا با حرارت کم کم این عصاره بدست آمده غلظت پیدا کنند. شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که علت رنگ قهوه ای و تیره شده عصاره سیب چه می تواند باشد؟ می توان گفت قندی که در میوه ها وجود دارد زمانی که حرارت می بینند رنگ آن ها تیره می شود اما خواص خود را دارند و خاصیت آن ها نسبت به میوه سیب بیشتر است.

تولید شیره سیب صادراتی

 1. رنگ مناسب
 2. بسته بندی مناسب
 3. طبیعی و ارگانیک بودن
 4. کیفیت بالای مواد اولیه
 5. بسته بندی مناسب کالای صادراتی
 6. تاریخ تولید و انقضاء
 • تبلیغات:
 1. خوردن شیره در ماه مبارک رمضان الزامی است
 2. درمان افسردگی با خوردن پولکی!!!!
 3. نبات کمیابی که با شعله آتش تهیه می شود
 4. عمده فروشی عسل اصل باینگان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما